Kilka sposobów na ożywienie nudnej stylizacji na przyjęcie

happy socksJak urozmaicić prostą i nie wyróżniającą się niczym stylizację? Zwykły czarny albo granatowy garnitur na wesele zniknie w tłumie podobnych ubrań. Z jednej strony chcemy wyglądać nieco elegancko i klasycznie, z drugiej jednak planujemy nie zniknąć w tłumie nudnych i sztampowych zestawów. Istnieje kilka sprytnych zabiegów by ożywić swój wygląd, za pomocą kilku niedrogich, aczkolwiek efektownych rozwiązań.

Szelki, muszki i krawaty

Naprawdę wiele może zdziałać dodatek w kontrastującym do całej stylizacji kolorze. Mniej odważni panowie skusić się mogą na oryginalny krawat w jaskrawym kolorze. Ci bardziej odważni mogą spróbować połączenia wzorzystej muszki i szelek. Taki zestaw to obecnie najnowszy krzyk mody. Coraz częściej spotyka się takie połączenia na przyjęciach weselnych i elegantszych zabawach urodzinowych.

Nietuzinkowe skarpetki

Z pozoru niewidoczny dodatek jakim są skarpetki może dodać całej stylizacji pikanterii i odzwierciedlić dobre poczucie humoru ich właściciela. Czarny garnitur można na przykład ożywić żółtym krawatem i skarpetkami z wzorem w banany – połączenie jest zabawne i spójne kolorystycznie. Nawet bardzo prestiżowe sklepy z elegancką modą męską oferują swoim klientom ekscentryczne dodatki, takie jak skarpetki w zabawne wzory i wyraziste kolory, szczególnie modne skarpety Happy Socks. Producent znany jest z dużego dystansu do klasyki i proponuje oryginalne rozwiązania, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Skarpetki Happy Socks dobrze sprawdzają się jako dyskretny i zabawny dodatek do odzieży.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s