Moda dziecięca – najnowsze trendy dla najmłodszych

buty dziecięceProjektanci mody dziecięcej mają ręce pełne pracy przed zbliżającym się wielkimi krokami sezonem wiosennym i letnim. Zapowiada się istna rewolucja w garderobie dla najmłodszych, w szczególności jeśli chodzi o buty dziecięce. Co będzie na topie?

Moda na błysk

Im więcej kolorów, tym lepiej. Obuwie dla małych dziewczynek będzie mienić się tysiącami barw. Mile widziane będą kolorowe cekiny i aplikacje z wykorzystaniem brokatu. Z pewnością takie ozdoby przypadną do gustu małym wielbicielkom mody. Wszystko zgodnie z zasadą – im bardziej błyszczy, tym lepiej. W modzie chłopięcej podobne, ale troszkę w innym stylu. Kilkanaście lat temu modne były buty sportowe, które świeciły podczas stawiania kroków. Teraz moda powraca ze zdwojoną siłą. Najnowsze trendy mówią, że świecić ma się cała podeszwa. Nadaje to chłopcom wyglądu kosmicznego superbohatera.

Surowe wymagania dla butów dziecięcych

Niezależnie od obowiązujących trendów, moda na jakość i wygodę jest ponadczasowa. Dobrej jakości obuwie dziecięce powinno spełniać kilka warunków. Jeśli chodzi o wewnętrzną wkładkę, najlepiej aby była bawełniana. W ten sposób skóra stopy będzie mogła oddychać podczas noszenia butów. Podeszwa musi być zrobiona z wytrzymałego materiału, który amortyzował będzie ciało podczas chodzenia, biegania i skakania. Małe dzieci to istne wulkany energii więc ważne jest aby odpowiednio chronić ich nogi podczas wymyślnych zabaw i akrobacji. Wkładka powinna mieć także właściwości antypoślizgowe i być na tyle elastyczna, by ułatwiać maluchom stawianie kroków, a nie je krępować.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s